• Обновено
ZOCAI Природен Дијамант 0.18 кт Принцеза Намали Вистински Дијамант Студ Обетки 18K Злато E80009T

ZOCAI Природен Дијамант 0.18 кт Принцеза Намали Вистински Дијамант Студ Обетки 18K Злато E80009T

Rating 
DEN 15606.00
DEN 25583.52
-39 %

Залиха
Во магацинот.

Еден Од ZOCAI Продавница за Накит
Бренд Име : ZOCAI
Модел Бр. : E80009 T
Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печат
бело злато / роуз златен/ жолт злато достапни
Објектот тежина : Околу. 0.4 г
Сертификат : GIC (основен) или NGTC
Ако сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.
=================================
Главниот камен тип : 100% Вистински Дијамант
(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)
Главниот камен тежина : 0.18 КТ
Главниот камен парчиња : 2 КОМПЈУТЕРИ
Главниот камен боја : H
Главниот камен јасност : SI
Главниот камен намалување на : ВФ / Принцеза
=================================
Страна камен тип : Никој
Страна камен тежина : /
Страна камен парчиња : //
Страна камен боја : /
Страна камен јасност : /
Страна камен намалување на : /

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бели Дијаманти Боја:
H
Certificate Type:
GIC
Бренд Име:
ZOCAI
Назад Наоѓање:
Пост со триење назад
Пол:
Жените
Дијамант Намали:
добро
Метал Печат:
18k
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
дијамант
Страна Камен:
Никој
Метали Тип:
Бело Злато
Дијамант форма:
Принцезата Форма
Дијамант Карат Тежина:
0.18 кт
Број На Модел На:
E80009T
Дијамант Јасност:
SI1
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди