• Обновено
100Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка K297

100Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка K297

Rating 
DEN 1698.00
DEN 4244.16
-60 %

Залиха
Во магацинот.


започнете Цена : $45.09 Цена : $58.63 Цена : $50.33 Цена : $43.14 Цена : $26.92 Цена : $29.27
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
100 Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Конектор Cam Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка K297
Опис :
Име : 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи
Материјал : Железо + Цинк Легура
Површина Заврши : Никел-обложено
Пакетот Вклучува :
100 Set Мебел Поврзување Фитинзи ( 1 Set=1 Ексцентричен Тркала + 1 Поврзување Прачка )
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K297

Најдобри понуди