• Обновено
2pair=4pcs Бебе Нога Пилинг Маска за Обновување ги Отстраните Мртвите Кожата Кутикулите Пета Exfoliating Чорапи Нога Нега Нога Маска за Пилинг на Нозе

2pair=4pcs Бебе Нога Пилинг Маска за Обновување ги Отстраните Мртвите Кожата Кутикулите Пета Exfoliating Чорапи Нога Нега Нога Маска за Пилинг на Нозе

Rating 
DEN 144.00
DEN 205.44
-30 %

Залиха
Во магацинот.


2pair=4pcs Бебе Нога Пилинг Маска за Обновување ги Отстраните Мртвите Кожата Кутикулите Пета Exfoliating Чорапи Нога Нега Нога Маска за Пилинг на Нозе
Пакет вклучувајќи : 2 Торба =2pair Нога Маска
Answer : ___________________________ Note :
1.објектот има промени пакување,но нивниот ефект е ист,ние ќе го испрати новиот пакување за вас,ако ви wnat стариот пакување ,pls контактирајте со нас .
2.Во Кина, датумот на пакетот е производство датумот на рокот на траење е 3 години.
Прирачник - точниот настава е многу важно, ќе влијаат врз ефектот на нога маска.
1. се мијат и се впие нозете со топла вода, а потоа исушете ги вашите нозе.
2. употреба на режа да се намали печат на ногата маска пакет.
3. се носат на нога маска, ние препорачува да се носат еден пар на нормален чорапи надвор за да се обезбеди доволен контакт со суштината.
4.отстранување на нога маска по 35-95 минути, а потоа чистење на вашите нозе.
5. Повеќето луѓе започне да лупам исклучување на мртвите кожата по 48-часа користат, но поради различни тип кожа, некој може да треба да се користи 2-3 пар, ве молиме да користите подножјето маска повторно 48 часа подоцна.
6. не користите маска ако имате активни се намали или рани.
7. ви препорачуваме да ја впие нозете со топла вода по 48-часа користење.
Ново Пакување :
Предупредува :
1.оној кој има рана на нозете, и алкохол алергија може да не го користите.
2.има сериозни нога сувост на Кожата, исто така може да го користите.
3.ова нога сокс е за еднократна употреба,не може да се повторна употреба и го користат за прекувремена работа, обично 45-60 минути
4.Се применуваат возраст : 18 години и над
5.Ако сакате да го користите втората пара , вие мора да бидете сигурни ефикасност која ќе се користи за прв пат е веќе завршена ,обично во текот 48hours можете повторно да го користите.
6.Кога мртвите кожата е да не падне целосно,pls не откине тоа, ако раскинам надвор , тој ќе ја крварење и ќе се чувствувате болка
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.

Основни карактеристики

Употреба:
Нога
Сертификат Број:
2017067117
Број На Модел На:
a121
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Бренд Име:
efero
Состојка:
протеини digesting ензим
НЕТО-WT.:
Други
Тип:
Нога Маска

Најдобри понуди