• Обновено
Лето Слатка Мини Фустан Памук Nightgown За Жените Мачка Образец О-Вратот Женски Sleepwear Nightdress Sleepshirts Nightgown Homewear

Лето Слатка Мини Фустан Памук Nightgown За Жените Мачка Образец О-Вратот Женски Sleepwear Nightdress Sleepshirts Nightgown Homewear

Rating 
DEN 598.00
DEN 671.52
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Лето Слатка Мини Фустан Памук Nightgown За Жените Мачка Образец О-Вратот Женски Sleepwear Nightdress Sleepshirts Nightgown Homewear
Материјал : 95%Памук+5%Spandex
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : M,L,XL,XXL
Забелешка : Азија големина обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина,сите големината на табелата се базираат на Азија луѓе. ние не прифаќаме никакви Негативни и Неутрални Повратни информации само затоа што големината прашање.
1.Оваа Продавница Сериозна и Искрена Купувачот Само,100% Задоволство Гаранција
2. Ако е можно,ве молиме, изберете ја ЈЕНИ Канал.
3. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
4. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација на превозот и испорака полнење попуст.
5. Ако брод од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail, ве молиме бидете трпеливи да се чека пакетот.Ако ви треба под итно,ве молиме изберете
Комерцијални изразат компанија и да ги плати превозот надомест.
Плаќање Политика :
1. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, Како што се Western Union и Т/Т; Moneybookers
2. Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
3.Како и за голема цел,bettter попуст ќе направам! 100% TT!
Превозот :
1. Ние брод на објекти со Стојат Регистрирани Воздух Mail. CPAM,хонг конг ПОСТ,Сингапур ПОСТ
2. Ние Обезбедуваме Услуга Dropshipping
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-45 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачите обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање :
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот.
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство е нашата крајна цел.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
TMC01
Јака:
Околу Врат
Декорација:
Џебови
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Материјал Состав:
Памук
Pajama Поставува:
pyjamas жени
Пижами:
жените пижами
жените лето pajama:
pijamas Поставува
sleepwear:
пижами, за жени
тренерки жени:
неколку pajama поставува
pyjamas жените лето:
Спиење&Lounge
Место на Потекло:
Shantou Сити,Провинцијата Guangdong

Најдобри понуди