• Обновено
2017 Нови Пристигнување Мода Жени Секси долна облека Секси Nightgown,Топла Продажба За дами за лето Sleepwears

2017 Нови Пристигнување Мода Жени Секси долна облека Секси Nightgown,Топла Продажба За дами за лето Sleepwears

Rating 
DEN 408.00
DEN 537.60
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Само една големина : одговара биста 75-93cm,висина 150-165cm,тежина 40kg-55kg
фустан+т-назад

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
271
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
Шпагети Рака
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди