• Обновено
1000pcs 25X25x1MM Heatsink Силикони Спроведување Термичка Паста Соединенија Подлога За ПРОЦЕСОРОТ VGA

1000pcs 25X25x1MM Heatsink Силикони Спроведување Термичка Паста Соединенија Подлога За ПРОЦЕСОРОТ VGA

Rating 
DEN 4108.32

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот 1000pcs сина 25 X25x1 MM SMD НАТОПИ IC Чип
Спроведување Heatsink Термичка Паста Соединенија Подлога
Бренд нови термички подлоги може да се заштити вашиот производи добро.
Со добар квалитет и добра спроводливост. тоа може лесно да се користи на ПРОЦЕСОРОТ VGA IC,
heatsink, и LED IC SMD НАТОПИ, итн. Спецификација : Материјал : спроведување на силиконски Големина : 25x25x1mm/еез Дебелина : 1mm Боја : сина Количина : 1000pcs
PS : Бела подлога и дебелина како 0.5/1/1.5/ 2/ 3/ 4/ 5 мм се достапни.
Големина може да се реши како свој треба.
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
25X25x1MM-1000P Сина
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Боја:
блу/бела
is_customized:
Yes
Фан Големина:
0 инчен

Најдобри понуди