• Обновено
50pcs 10X10x1MM Heatsink Силикони Спроведување Термичка Паста Соединенија Подлога Бесплатен Превозот

50pcs 10X10x1MM Heatsink Силикони Спроведување Термичка Паста Соединенија Подлога Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 195.36

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот 50pcs сина 10 X10x1 MM SMD НАТОПИ IC Чип
Спроведување Heatsink Термичка Паста Соединенија Подлога
Бренд нови термички подлоги може да се заштити вашиот производи добро.
Со добар квалитет и добра спроводливост. тоа може лесно да се користи за IC, heatsink, и LED IC SMD НАТОПИ, итн. Спецификација : Материјал : спроведување на силиконски Големина : 10x10x1mm/еез Дебелина : 1mm Боја : сина( розова/зелена/бела/сива достапни) Количеството : 50pcs
PS : Т hickness како 0.5/1/1.5/ 2/ 3/ 4/ 5 мм се достапни.Ако ви треба и другите.
Ве молиме контактирајте со нас слободно.тогаш ние се обезбеди најдобра цена за вас
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Основни карактеристики

Бренд Име:
gdstime
Примена:
На Графички Картички
Линии:
Никој
Број На Модел На:
10X10x1MM-50P
боја:
Сина
is_customized:
Yes
Бучава:
БЕЗ бучава

Најдобри понуди