• Обновено
Оригиналниот NMB 2410VL-S5W-B69 6CM 6025 24V 0.15 три-жица водоотпорен инверторот фан

Оригиналниот NMB 2410VL-S5W-B69 6CM 6025 24V 0.15 три-жица водоотпорен инверторот фан

Rating 
DEN 1203.00
DEN 1583.52
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : NMB
Големина : 60 * 60 * 25mm
Напон : 24 V
Актуелни : 0.15 На
Инсталации : три линии
Конектор : матична Плоча трета линија

Основни карактеристики

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
2410VL-S5W-B69
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди