• Обновено
NMB водоотпорен 3610VL-05W-B39 24V 9225 0.19 фан

NMB водоотпорен 3610VL-05W-B39 24V 9225 0.19 фан

Rating 
DEN 1714.00
DEN 2255.52
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд : NMB
Големина : 92 * 92 * 25mm
Напон : 24 V
Актуелни : 0.19 На
Актуелни : 0.14 На
Моќност : 3.36 W
Брзина : 3600 RPM
Струење : 61.1 CFM
Притисок : 65.0 PA
Бучава : 38.5 велика британија
Имајќи : Dual топка
Инсталации : три линии
Тежина : 135 G

Основни карактеристики

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
3610VL-05W-B39
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди