• Обновено
1pcs 100x100x1MM Heatsink Силикони Спроведување Соединенија Подлога Бесплатен Превозот

1pcs 100x100x1MM Heatsink Силикони Спроведување Соединенија Подлога Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 287.52

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот розова 100 X100x1 MM SMD НАТОПИ IC Чип
Спроведување Heatsink Термичка Паста Соединенија Подлога
Бренд нови термички подлоги може да се заштити вашиот производи добро.
Со добар квалитет и добра спроводливост. тоа може лесно да се користи за IC, heatsink,
и LED IC SMD НАТОПИ, итн. Спецификација : Материјал : спроведување на силиконски Големина : 100x100x1mm/еез Дебелина : 1mm Боја : розова боја (бела/сино/сива/зелена се на располагање.) Количина : 1pcs
PS : Thichness има 0.5/1/1.5/ 2/ 3/ 4/ 5 мм.
Големина може да се реши како свој треба.
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Основни карактеристики

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
Пинк 100x100x1MM-1P
Боја:
блу/бела/розова/зелена
is_customized:
Yes
Фан Големина:
0 инчен

Најдобри понуди