• Обновено
SUNON PSD1204PQBX-A (2).B3936.С.GN DC12V 9.6 W 4-жица 40x40x28mm За R210 0T705N 0N229R серверот инверторот вентилаторот за ладење

SUNON PSD1204PQBX-A (2).B3936.С.GN DC12V 9.6 W 4-жица 40x40x28mm За R210 0T705N 0N229R серверот инверторот вентилаторот за ладење

Rating 
DEN 480.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Линии:
4 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
PSD1204PQBX-A

Најдобри понуди