• Обновено
Бесплатен превозот 6010 12V 0.22 НА EC6010HH12C фан 60x60x10mm

Бесплатен превозот 6010 12V 0.22 НА EC6010HH12C фан 60x60x10mm

Rating 
DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
AVC
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Број На Модел На:
EC6010HH12C

Најдобри понуди