• Обновено
ADDA AD1212HB-F93GP 120mm 38mm Нов Случај Фан 12V 1.95 НА 200CFM PC Ладење 3pin Метал 4 Навртки Топката Бг

ADDA AD1212HB-F93GP 120mm 38mm Нов Случај Фан 12V 1.95 НА 200CFM PC Ладење 3pin Метал 4 Навртки Топката Бг

Rating 
DEN 656.00
DEN 863.52
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификациите вклучува; Напон, 12 V Напон Спектар, 6 - 13.2 V Струја, 1.95 Засилувачи Брзина, 4300 ВРТЕЖИ во номинална напон и нула притисок на Проток (Max), 199.7 CFM Притисок се Зголеми (Max), 0.64in H2 O Бучава, 61d BA при номинална напон и нула притисок, мерено на 1 метар на страна
61d BA е висока потпевнувам во лабораторија за животна средина.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ADDA
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AD1212HB-F93GP
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
Други

Најдобри понуди