• Обновено
прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување CPS-3205II OVP/OCP/еднократни лозинки 32V5A 110V-230V 0.01 V/0.001 За ЕУ кабел

прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување CPS-3205II OVP/OCP/еднократни лозинки 32V5A 110V-230V 0.01 V/0.001 За ЕУ кабел

Rating 
DEN 2207.52

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни Прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување OVP/OCP/еднократни лозинки 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.01 За ЕУ кабел

Основни карактеристики

Тековниот Тип:
DC
Употреба:
SVC
Фаза:
еден фаза
Бренд Име:
GOPHERT
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CPS 3205II
Оперативен Напон:
110V-220V
струја:
ЕУ/AU/НАС
Излезен Напон Спектар:
0~32V
Излезна Струја Опсег:
0~5A

Најдобри понуди