• Обновено
Прецизност Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување OVP/OCP/еднократни лозинки 32V20A 220V 0.01 V/0.01 НА ЕУ Кабел +Лаптоп /Лаптоп DC Џек

Прецизност Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување OVP/OCP/еднократни лозинки 32V20A 220V 0.01 V/0.01 НА ЕУ Кабел +Лаптоп /Лаптоп DC Џек

Rating 
DEN 7199.52

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни
прецизност Дигитален Компактен Прилагодливи DC Напојување OVP/OCP/еднократни лозинки 32 V20 A 220 V 0.01 V/0.01 Топ перформанси трошок Висока моќност густина, најмалите и компактен На микропроцесори(MCU) контрола на Користење Енкодер за да го поставите напон и струја Четири дигитални volt и тековната метар Висока ефикасност, до 90%. Ниска Бран & Nois e : ≤ 30 мвп-стр. Излез ON/OFF прекинувачот за ЗАКЛУЧУВАЊЕ Интелигентна заштита : Следење OVP, Следење OCP, еднократни лозинки, Излез краток спој заштита Целосна метално куќиште со многу ниска EMI Интелигентни ладење вентилатор за контрола на брзината
Модел
CPS-3220
Операција Напон Спектар
90– 264 Vac
Работата Фреквентен Опсег
45 – 65 HZ
Излезен Напон Спектар
0 – 32 V
Излезна Струја Опсег
0 – 20 A
Ефикасност (220 Vac/полно оптоварување)
≥ 88%
Полно Оптоварување на Текст Струја(220 Vac)
≤3.3 А
Без Оптоварување Текст Струја(220 Vac)
≤ 180m A
Volt Метар Точноста
≤ 0.3% + 1 цифри
Тековната Метар Точноста
≤ 0.3% + 2 цифрениот
Константен Напон
Оптоварување Регулатива (0-100% )
≤ 30m V
Линија Регулатива(198-264 Vac)
≤ 10m V
Бран & Бучава (Врв-Peak)
≤ 30m V
Бран & Бучава (р.м.s)
≤ 3m V
Поставете Точноста
≤ 0.3% + 10m V
Преодно Време на Одговор (50%-100% номинална Оптоварување)
≤ 1.0 ms
Постојан Струја
Оптоварување Регулатива(90%-10% Номинална Напон)
≤ 50m A
Линија Регулатива (198-264 Vac)
≤ 20m A
Бран & Бучава (Врв-Peak)
≤ 30m Ap-p
Поставете Точноста
≤ 0.3% + 20m A
Димензии(ширина x висина x длабочина)
180×80×208mm
Нето Тежина
2.5 KG

Основни карактеристики

Број На Модел На:
CPS3220
Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
GOPHERT
Употреба:
SVC
Напон Спектар:
0~32V
Сегашниот Опсег:
0~20a
Оперативен Напон:
220v
Моќ Кабел:
EU

Најдобри понуди