• Обновено
2014 најновите Накит Сетови Уникатен Дизајн Партија Подароци Висок Квалитет ѓердан накит сетови,enamal накит сетови

2014 најновите Накит Сетови Уникатен Дизајн Партија Подароци Висок Квалитет ѓердан накит сетови,enamal накит сетови

Rating 
DEN 623.04

Залиха
Во магацинот.


Напомена :
1. Овој накит поставите дојде со убав подарок е кутија . Ве молиме да ни кажете каква боја за ѓердан ви треба кога ќе го поставите цел . 2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
3. Контактирајте со НАС,
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или L eave Порака на вашата нарачка , ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. ОЕМ и Купување агент ОЕМ може да се направи,ако им обезбеди на вашите примероци или слики. Ако вашиот количеството на секоја ставка е најмалку 120 парчиња(или 10 десетици ),ве молиме да не контактирате,ќе добиете ОЕМ цена. Купување агент : Ако нешто што сакате да го купите од Кина,или сакате да посета на Кина,ве молиме контактирајте не за понатамошни coorperation .
Објектот Карактеристики : Бренд на модниот бренд за накит сетови Стил : Мода накит сетови со множење боја смола и кристално Боја : проверете слики Материјали :
цинк легура , смола поставување на Пакет : 1 парче 1 подарок кутија
Превозот :
Ние Брод на Светот.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
6 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Lucite
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
51231
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring
Боја:
Проверете слики
вкупна должина:
40 + 7 cms
Моден Накит Материјал:
повеќе смола и кристално
Стил:
Моден накит сетови ѓердан поставува
Материјал:
Цинк легура ,кристално
Употреба:
Декорација,подароци,додатоци
квалитет:
Супериорен,висок квалитет позлата
Позлата Боја:
Црна
Earring:
earring со француски кука

Најдобри понуди