• Обновено
ДАН Е Елемент Австриската Кристали Бисер Накит сетови за жените Heathy Против Алергии #134880

ДАН Е Елемент Австриската Кристали Бисер Накит сетови за жените Heathy Против Алергии 134880

Rating 
DEN 398.40

Залиха
Во магацинот.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.67
$1.33 $2.46
$1.38 $1.91
$1.42 $2.9
$1.77 $3.62
$1.82 $5.2
$1.60 $3.01
$1.30 $2.09
wy-приклучок-крај

Основни карактеристики

Бренд Име:
ДАН Е ЕЛЕМЕНТ
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан ,обетки 1pairs
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
134880+120783
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди