• Обновено
Топла продажба> Прилично Кристално Црвена роза Цвет Pendant Earring Прстен дама е поставена ААА стил Природни нови Благородна парична Казна jewe Невестата j

Топла продажба> Прилично Кристално Црвена роза Цвет Pendant Earring Прстен дама е поставена ААА стил Природни нови Благородна парична Казна jewe Невестата j

Rating 
DEN 767.00
DEN 958.08
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Долниот на Превозот и Ракувањето Стапки
Ние може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со некој објект. Секој објект ние нудиме е поддржан од 100% гаранција за квалитет. Ако вашиот објект не е точен или не ви се допаѓа тоа за било која причина, контактирајте не веднаш за враќање инструкции и ние ќе го направи тоа право за вас. Предмети мора да биде предаден на сад во оригиналната состојба и неоштетени во рок од 14 дена. ние ќе работиме со вас за да се осигура дека секој проблем е решен. Ве молиме имајте предвид дека превозот на плаќање не се враќа.
Тоа е нашата мисија да бидете сигурни дека сите ваши прашања се одговорени во навремено. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја препратите сите прашања и коментари нас од , но ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса.
Ние одговор пораки понеделник-петок (без викенди или празници).
Ви благодариме за посетата на нашата продавница. За вашиот парцела, ние секогаш се потребни 15-20 минути за да се спакуваат иако ние сме професионални доволно, затоа што ние треба да се удвои потврдете ја вашата адреса и потоа да се пополни во 4 копии на царинските формулари. Откако пратката се пратени, ние треба да ги пратите на тоа речиси секојдневно. Иако зафатен целиот ден заедно, ние се чувствуваме среќни да ве содржина за нашите одговорна служба.
Ако сте задоволни со мојата стоки и услуги, ве молиме дајте ми пет ѕвезди за да ме охрабри да се направи подобро и подобро. И под пет ѕвезди покажува лоша положба за мене, во тој случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се реши тоа.
Ви благодарам многу повторно.
За илустрација покажува како да ме остави на повратни информации, ве молиме следете ги, thx

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
добро
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Камен
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди