• Обновено
Жените Африкански Накит Сетови Златна Боја 3 Бои Булчински Мода Свадба Домот Романтична Свадба Ѓердан Накит Сетови

Жените Африкански Накит Сетови Златна Боја 3 Бои Булчински Мода Свадба Домот Романтична Свадба Ѓердан Накит Сетови

Rating 
DEN 563.00
DEN 1103.52
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато/позлатен Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Број На Модел На:
WS-TL405412
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен
Накит Сетови:
Злато
Метали Тип:
Жолто Злато

Најдобри понуди