• Обновено
JEXXI Висок Квалитет 925 Sterling Silver Austrain Кристал Ѓердан Earring Накит Сет Доста Мачка 7 Бои Дизајн трговија на Големо

JEXXI Висок Квалитет 925 Sterling Silver Austrain Кристал Ѓердан Earring Накит Сет Доста Мачка 7 Бои Дизајн трговија на Големо

Rating 
DEN 163.00
DEN 243.36
-33 %

Залиха
Во магацинот.


JEXXI Висок Квалитет 925 Sterling Silver Austrain Кристал Ѓердан Earring Накит Сет Доста Мачка 7 Бои Дизајн трговија на Големо
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Основни карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S10301
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди