• Обновено
WATTENS Неверојатна цена природните слатководни бисер накит во собата за жените бела / розова / виолетова бисер pendant ѓердан и обетки

WATTENS Неверојатна цена природните слатководни бисер накит во собата за жените бела / розова / виолетова бисер pendant ѓердан и обетки

Rating 
DEN 435.00
DEN 738.24
-41 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
бел бисер, розова бисер, виолетова бисер
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден pendant ѓердан+еден пар обетки
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
CYS00301B
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
бисер големина:
9-10мм / 8-8.5 mm
бисер одделение:
AAAA Висок квалитет
Пакување:
Подарок кутија

Најдобри понуди