• Обновено
Нова 2014 трговија на Големо Кристал Накит Сетови Swan Приврзоци Ѓердани Хривнија Накит Класичната За Жени, Девојки Подарок накит костими

Нова 2014 трговија на Големо Кристал Накит Сетови Swan Приврзоци Ѓердани Хривнија Накит Класичната За Жени, Девојки Подарок накит костими

Rating 
DEN 189.00
DEN 269.28
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Синџирот должина на ѓердан е : 40+5 см ( екстра синџир)
Секој сет вклучувајќи Ѓердан и Нараквица

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија пакет со сомот картичка и OPP Вреќа
Повод:
Партија
Пол:
Жените
Бренд Име:
RNAFASHION
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
G011

Најдобри понуди