• Обновено
Daking ВИСТИНСКИ БИСЕР 925 Sterling Silver Бисер Накит Поставите Мода Ѓердан Хривнија Сет со 6-7mm Природни Бисери

Daking ВИСТИНСКИ БИСЕР 925 Sterling Silver Бисер Накит Поставите Мода Ѓердан Хривнија Сет со 6-7mm Природни Бисери

Rating 
DEN 965.00
DEN 1286.40
-25 %

Залиха
Во магацинот.Објектот Спецификација :
Име Daking ВИСТИНСКИ БИСЕР 925 Sterling Silver Бисер Накит Поставите Мода Ѓердан Хривнија Сет со 6-7mm Природни Бисери
Материјал
Слатководни бисер
Одделение
ААА
Метал
925 фунта сребрена тока
Обликот
Тркалезна форма бисер
Боја
Пинк
Должина Големина
45 cm (18" ) ѓердан + 18cm (7") Бразлетна
Мушка Големина
6-7 mm Тркалезна Форма Бисер Монистра
Тежина
35 g/set

Основни карактеристики

Метална боја:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан,1 закачам
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ST-PA1004
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Бренд Име:
daking.qinyi
Метали Тип:
слатководни бисер
боја:
Пинк
Сет:
ѓердан и нараквица
Тежина:
35 g/set
бисер големина:
6-7mm

Најдобри понуди