• Обновено
MS1504588 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 5 Бои Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристал Смола Уникатен Дизајн Подароци

MS1504588 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 5 Бои Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристал Смола Уникатен Дизајн Подароци

Rating 
DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.

САД $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 12.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 10.99 /парче
Бренд За Накит Setd Висока Qualty Уникатен Дизајн
Големина : Pls се види на слика
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Број На Модел На:
MS1504588
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
боја:
5
is_customized:
Yes

Најдобри понуди