• Обновено
Бесплатен Превозот 200pcs Косата Додаток Браун Пакување Хартија за Пакување Картички, Накит Картички Hairpin Картички

Бесплатен Превозот 200pcs Косата Додаток Браун Пакување Хартија за Пакување Картички, Накит Картички Hairpin Картички

Rating 
DEN 648.00
DEN 720.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен Превозот 200pcs Косата Додаток Браун Пакување Хартија за Пакување Картички, Накит Картички Hairpin Картички За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА, ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Опис на Материјалот : Браун Објект Количина : 200pcs/многу(затоа што на Картички се Couting од машина ,па 1-3pcs помалку или повеќе е нормално проблем .ве молиме разбирање !) големина : 7x8.8cm Боја : Кафена (види слика) Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме! Драги Пријатели,Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
( Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm) за Вашето задоволство е наша извршување Ние презема сите одговорноста за овој оглас ве Молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно! Начин На Плаќање : 1.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам . 2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку. . 3. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци . Превозот : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.(Освен Празници ) 2.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. 3.На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот. Пакување : Reterns и Повратни информации Политика на Враќање : Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо ;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира.кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. Повратни информации : 1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Благодарам многу.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор. 2 .Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа .Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! Бесплатен Превозот 200pcs Косата Додаток Браун Пакување Хартија за Пакување Картички, Накит Картички Hairpin Картички.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
1.8g
Објектот Ширина:
8.8cm
Производ Карактеристики:
хартија Накит картички
Број На Модел На:
Hairpin Хартија Картички
Предмет Тип:
Накит Екранот Картички
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Точка име:
Hairpin Хартија Картички
Големина на:
7x8.8cm
боја:
Браун
Материјал:
Хартија
користат за:
Hairpin Екранот Пакување

Најдобри понуди