• Обновено
Бесплатен Превозот Внатрешна 10*14MM 60pcs Антички бронза Празно Фах Pendant база settings DIY Накит Додаток

Бесплатен Превозот Внатрешна 10*14MM 60pcs Антички бронза Празно Фах Pendant база settings DIY Накит Додаток

Rating 
DEN 637.00
DEN 671.04
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Firstyle Модни Додатоци Co.,Ltd.
Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
40*30ММ Внатрешниот : 18*25мм Легура/Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Pendant База ,Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 13.86 /многу
30 парчиња / многу
30ММ Внатрешниот : 20 MM Гроздобер Легура/Метал Антички Бронза Празно Фах Накит База Камео Cabochon Рамки Pendant Settings DIY US$ 17.28 /многу
50 парчиња / многу
23 MM внатрешниот : 14mm Гроздобер Легура/Метал Антички Бронза Фах Pendant База,DIY Накит База Камео Поставување Прибор US$ 21.96 /многу
100 парчиња / многу
30pcs/многу Внатрешниот : 25ММ Легура/Метал Црна Празна Лента pendant Камео cabochon,DIY Накит Pendant база камео settings Наоди US$ 19.98 /многу
30 парчиња / многу
27*35 MM Внатрешниот : 25ММ Легура/Метал Антички Бакар Празно Фах pendant Камео cabochon,DIY Накит Pendant база камео settings Наоди US$ 24.19 /многу
30 парчиња / многу
Античкиот Pendant база Поставување/бронза pendant cabochon,легура на база камео поставување на Внатрешниот : 30ММ,стакло pendant diy US$ 16.28 /многу
40 парчиња / многу
28*14mm внатрешниот : 12mm Легура/Метал Антички Бронза машки Празно Pendant Фах База ,Накит База Камео Поставување US$ 13.86 /многу
100 парчиња / многу
25*18mm внатрешниот : 14mm Легура/Метал Антички Сребрен часовник со аларм Празно Pendant Фах База ,Накит База Камео Поставување US$ 16.86 /многу
100 парчиња / многу
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. поддршка богата плаќање начини. Знаете повеќе преку ( )
Pls. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Pendant
Број На Модел На:
008
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
10*14mm

Најдобри понуди