• Обновено
20PCS 2013-2014 нов стил 20MM Розово Злато Прилагодливи Прстен Ќорци База Со рамки,прстен ќорци -C3142

20PCS 2013-2014 нов стил 20MM Розово Злато Прилагодливи Прстен Ќорци База Со рамки,прстен ќорци -C3142

Rating 
DEN 359.04

Залиха
Во магацинот.


Предмет : 2013-2014 година нови стил 20 MM Розово Злато Прилагодливи Прстен Ќорци База Со рамки,прстен ќорци
Количина : 20 PCS
Големина : 20mm
Облик : Тркалезна

Основни карактеристики

Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
C3142
Објектот Ширина:
1inch
Производ Карактеристики:
1
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
накит наоди
Никој:
Никој

Најдобри понуди