• Обновено
Трговија на ГОЛЕМО-50piece/многу,15-16-20-25-30мм ЈАСНО ПОЛОВИНА ЧАША СВЕТ ШИШЕНЦЕТО,СТАКЛЕНА КУПОЛА за DIY Поврзани Pendant Накит

Трговија на ГОЛЕМО-50piece/многу,15-16-20-25-30мм ЈАСНО ПОЛОВИНА ЧАША СВЕТ ШИШЕНЦЕТО,СТАКЛЕНА КУПОЛА за DIY Поврзани Pendant Накит

Rating 
DEN 1279.00
DEN 1560.00
-18 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Јасно
Материјал : Акрилик
Минимална Количина : 50piece
Производ функции : Стакло Свет наоди и прилагодувања за diy Pendant или хривнија Накит,за сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро антички бакар антички бронза антички сребрен gunmental црна и така натаму.
Pls се обрне внимание до тука,благодарение : )
Ова стакло свет не дојде со pendant послужавник,ако ви треба pendant
лента, исто така,ова е линкот за вас : )
http : //www.aliexpress.com/store/group/Pendant-Blanks/410002_252354838.html

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2.5g
Објектот Должина:
2.0cm
Број На Модел На:
МК-0001
Објектот Ширина:
2.0cm
Бренд Име:
BITWBI
Производ Карактеристики:
15-16-20-25-30мм стакло свет
Големина:
15-16-20-25-30mm
Материјал:
Акрилик
Накит Наоди Тип:
Конектори
is_customized:
Yes

Најдобри понуди