• Обновено
50pcs/многу внатрешниот 25-30мм Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Празен База Заби работ Послужавник за Камео Settings Cabochons

50pcs/многу внатрешниот 25-30мм Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Празен База Заби работ Послужавник за Камео Settings Cabochons

Rating 
DEN 1205.00
DEN 1205.28
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Сребро Позлатен
Материјал : БАКАР
Минимална Количина : 50pcs
Производ функции : DIY прстен празно наоди и поставки, сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребрен,антички бакар, антички бронза, антички сребрен, gunmental црна,и така натаму.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Метал
Големина:
25-30mm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Должина:
2.5cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
3.2g
Објектот Ширина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
25-30мм прстен settings
Број На Модел На:
156253
is_customized:
Yes

Најдобри понуди