• Обновено
50PCS француски Лост Назад Обетки Празно Метал Earring База одговара 10ММ Круг Cabochons,копчиња

50PCS француски Лост Назад Обетки Празно Метал Earring База одговара 10ММ Круг Cabochons,копчиња

Rating 
DEN 321.60

Залиха
Во магацинот.


Предмет : француски Лост Назад Обетки Празно/База,одговара 10ММ cabochons,копчиња
Количина : 50 PCS
Големина : 10мм
Боја : C1590-Антички Бронза
C1591-Пиштол Црн Метал
C1592-Сребро.
C3144-Розово Злато
Материјал : Месинг
Доведе Слободни И Никел Слободни
Пакување&Испорака :
Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери.
100% Задоволство Гаранција :
1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака)
2)100% квалитет и гаранција за квалитет.
3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours.
4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги.
5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Дијаметар:
0.39cm
Објектот Должина:
10cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Производ Карактеристики:
лесно користење
Број На Модел На:
C1590/C1591/C1592/C3144
Материјал:
Дувачкиот
Тип На Објект:
earring рамки
Обликот:
Круг

Најдобри понуди