• Обновено
20PCS 2x3.5mm Месинг Ѓердан Синџир,Само Затворање на Затворач,50cm Должина

20PCS 2x3.5mm Месинг Ѓердан Синџир,Само Затворање на Затворач,50cm Должина

Rating 
DEN 501.60

Залиха
Во магацинот.


Предмет : 2x3.5mm Месинг Ѓердан Синџир,Само Затворање на Затворач,50cm Должина
Количина : 20 КОМПЈУТЕРИ
Големина : 2x3.5 mm
Материјал : Месинг
Доведе Слободни И Никел Слободни
Боја :
C3067 - Сребро.
C3141 - Антички Бронза
Бојата на pendant коцки се базирани на сликите.

Основни карактеристики

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
1inch
Производ Карактеристики:
1
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
накит наоди
Никој:
Никој

Најдобри понуди