• Обновено
200 Парчиња 5*15MM 3 Бои Европската Метал ламинатни трговија на Големо Месинг Накит лим Наоди

200 Парчиња 5*15MM 3 Бои Европската Метал ламинатни трговија на Големо Месинг Накит лим Наоди

Rating 
DEN 217.00
DEN 240.96
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Точка ИМЕ : 200 Парчиња 5*15 MM 3 Бои Европската Метал ламинатни трговија на Големо Месинг Накит лим Наоди БРЕНД : BOYUTE

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
5*15mm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Должина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.5g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
водена капка Шарм Наоди
Број На Модел На:
cl9065
Накит Наоди Тип:
Накит лим
Објектот:
Накит лим Наоди
Обликот:
Цвет
Големина:
5*15mm
забелешка:
3 бои

Најдобри понуди