• Обновено
BoYuTe 100Pcs 11*29MM 3 Бои Европската Метал Ламинатни трговија на Големо Месинг Вода Капка Шарм Наоди

BoYuTe 100Pcs 11*29MM 3 Бои Европската Метал Ламинатни трговија на Големо Месинг Вода Капка Шарм Наоди

Rating 
DEN 217.00
DEN 240.96
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 100 Pcs 11*29 MM 3 Бои Европската Метал Ламинатни трговија на Големо Месинг Вода Капка Шарм Наоди БРЕНД : BOYUTE

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
cl9063
Производ Карактеристики:
водена капка Шарм Наоди
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
2.9cm
Накит Наоди Тип:
шарм наоди
Објектот:
водена капка Шарм Наоди
Обликот:
Капка Вода
Големина:
11*29mm
забелешка:
3 бои
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди