• Обновено
10 mm Антички Сребрен Цвет Легура Голема Монистра Капи Накит Наоди Додатоци 50 компјутери/многу-10042451

10 mm Антички Сребрен Цвет Легура Голема Монистра Капи Накит Наоди Додатоци 50 компјутери/многу-10042451

Rating 
DEN 302.40

Залиха
Во магацинот.


Предмет : 50pcs Антички Сребрен Тон Мушка Капи Шарм, од Легиран Цвет Крајот Монистра Сет
Количина : 50 КОМПЈУТЕРИ
Од кол : 10 мм
Материјал : Алуминиумски
Дупка кол : 2 mm
Дебелина : 3 мм
Доведе Слободни И Никел Слободни
Производ Слики :
Сертификат :
Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. 4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
90g
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Висина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Доведе слободни и Никел слободни
Број На Модел На:
10042451
Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Мушка Капи
Од Кол:
10 mm
Дебелина:
3 mm
дупка кол:
2 mm
боја:
антички сребрен

Најдобри понуди