• Обновено
НОВИ Пристигнување 5pcs Зелени Дијамант Кристално Мушка Конектори Злато Рамка Druzy Pendant за Накит DIY-C4158

НОВИ Пристигнување 5pcs Зелени Дијамант Кристално Мушка Конектори Злато Рамка Druzy Pendant за Накит DIY-C4158

Rating 
DEN 283.20

Залиха
Во магацинот.


Предмет : 5 КОМПЈУТЕРИ/Многу скапоцен камен Pendant скапоцен камен Конектор Линкови, Кристално Pendant Шарм, од Легиран Стакло Врамени Cabochons
Количина : 5 КОМПЈУТЕРИ
Големина на : 11.5x20 mm
Материјал : Имитација скапоцен камен&Легура
Бојата на скапоцен камен приврзоци се базирани на сликите.
Производ фото :
Пакување&Испорака :
Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери.
100% Задоволство Гаранција :
1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака)
2)100% квалитет и гаранција за квалитет.
3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours.
4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги.
5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Основни карактеристики

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
1.15cm
Објектот Висина:
1.15cm
Производ Карактеристики:
Алуминиум Рамка Гем Pendant
Број На Модел На:
C4158
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Имитација скапоцен камен&легура
Тип На Објект:
Скапоцен камен pendant конектори
Големина:
11.5*20 mm
Гем Боја:
Зелена

Најдобри понуди