• Обновено
Бесплатен Превозот 60Pcs 66-76 Цвет Filigree Мушка Капа Крајот 10мм Злато Сребро За Накит Одлуки Занает DIY накит бакар наоѓање

Бесплатен Превозот 60Pcs 66-76 Цвет Filigree Мушка Капа Крајот 10мм Злато Сребро За Накит Одлуки Занает DIY накит бакар наоѓање

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
HYBEADS
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Производ Карактеристики:
1
Број На Модел На:
66-76
is_customized:
Yes

Најдобри понуди