• Обновено
10pcs/многу Кореја велур цвет bud hairpin обрачот материјал Коса додатоци Diy копче синџир Торба виси накит додатоци

10pcs/многу Кореја велур цвет bud hairpin обрачот материјал Коса додатоци Diy копче синџир Торба виси накит додатоци

Rating 
DEN 168.96

Залиха
Во магацинот.


Материјал : крпа
Боја : како на слики
Големина : 20mm
Количини : 10 Pcs/многу
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Превозот :
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.
За овој објект,ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Тоа е дел од Кина Пост со следење на пратката само во Кина. Не можете да ги пратите на локацијата во вашата земја.Тоа обично трае долго време за да се дојде превозот од Кина
Ако може да се купи повеќе од 7 Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. pls waitting трпеливо.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Tassel
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
2cm
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HZ1047
Големина:
20mm

Најдобри понуди