• Обновено
GOKADIMA Гума куче ознака silencer за 5cm*2.7 cm , Накит наоди и Компоненти

GOKADIMA Гума куче ознака silencer за 5cm*2.7 cm , Накит наоди и Компоненти

Rating 
DEN 144.00

Залиха
Во магацинот.


Бренд : GOKADIMA
Предмет Тип : куче ознака silencer, Накит наоди и Компоненти
Материјал : Гума
Димензии : дијаметар 37mm ( се користи за 50mm*27mm куче ознака)
Тежина : 2g/pc (прибл.)
Прилики : Секојдневно носење / Подарок / Партија
Бои : црна
Куче ознака silencer

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.2g
Производ Карактеристики:
silencer
Број На Модел На:
WNC051
Објектот Должина:
1.5inch
Бренд Име:
gokadima
Објектот Ширина:
1.5inch
Материјал:
Гума
Објектот Висина:
0.2inch
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди