• Обновено
Бесплатен Превозот Plier за Накит Одлуки од Страна Алатка Нерѓосувачки Челик Игла Носот Клешти DIY Поправка на Накит Клешти Поставува 160mm Долго

Бесплатен Превозот Plier за Накит Одлуки од Страна Алатка Нерѓосувачки Челик Игла Носот Клешти DIY Поправка на Накит Клешти Поставува 160mm Долго

Rating 
DEN 2591.04

Залиха
Во магацинот.


Промоција!!!
1 Сет Вклучувајќи :
GH873
GH863
GH876-F
GH876-E
GH870
GH862
Техника Параметри
* Состојба : 100% сосема нов
* Материјал : не ' рѓосувачки челик
* Должина на : 160mm
* Отвори & затвори прстен, крива или исправи pin, клип рамен мушка
Пакет Се Вклучени
1 Сет Plier ( 6 Клешти)
Плаќање :
• Ние го прифаќаме alipay тука.
• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
• 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
• Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
PHYHOO
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Тежина:
0.6
Број На Модел На:
01
Должина:
160mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди