• Обновено
Foredom полирање машина , foredom клупата струг,стоматолошки полирање мотор

Foredom полирање машина , foredom клупата струг,стоматолошки полирање мотор

Rating 
DEN 1954.00
DEN 2640.00
-26 %

Залиха
Во магацинот.


напон 220/230/240 V
тежина 3kg
моќност 350w
вртежи во минута 0-10000r/мин
моторни големина 33*13*8cm
Силна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретена
накит алатки ,накит опрема ,накит машина ,машина за полирање,полирање мотор ,полирање ,опрема за чистење мотор ,чистење машина ,абразивни опрема , detal polsihing машина клупата струг ,foredom клупата струг
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union/Money Gram
Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање
Fuzhou Wangxiang Нерѓосувачки Челик Производи Co., Ltd. е професионална производител на накит одлуки алатки & опрема, електронски рамнотежа, дијамант тестери, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар итн.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
wx42-1

Најдобри понуди