• Обновено
BYG8-700 Волфрам Карбид Drawplates за Злато/Сребрена Одлуки

BYG8-700 Волфрам Карбид Drawplates за Злато/Сребрена Одлуки

Rating 
DEN 912.00

Залиха
Во магацинот.

Спецификации
1.Волфрам Карбид Drawplate
2.накит алатка за правење.
3.накит drawplate
4.накит алатки
5.нерешено плоча
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BYG8-700

Најдобри понуди