• Обновено
YG8-600 Челик drawplate ,2.3~6 мм, 24 дупки

YG8-600 Челик drawplate ,2.3~6 мм, 24 дупки

Rating 
DEN 1421.00
DEN 1920.00
-26 %

Залиха
Во магацинот.

Спецификации
1.Волфрам Карбид Drawplate
2.накит алатка за правење.
3.накит drawplate
4.накит алатки
5.нерешено плоча
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
YG8-600

Најдобри понуди