• Обновено
Попуст!!! Електрични врежани пенкало со дијамант совет, дијамант совет гравирање пен

Попуст!!! Електрични врежани пенкало со дијамант совет, дијамант совет гравирање пен

Rating 
DEN 592.80

Залиха
Во магацинот.


220 V Електрични Гравирање Пенкало со 5 Брзина Adjustmentable, по повод Одбележувањето Алатка
Напон : 220 v 50/60 Hz
Моќност : 25 W
Врежани глава : 3мм дијаметар (8мм долго)
Врежани длабочина : 0.1-0.5 mm
Повторете врежани длабочина : 0.3-0.8 mm
нето тежина : 260g
пакување тежина : 315g
Креативни гравирање на метал, стакло, дрво, пластика, керамика, кожа
Заштита на вредните предмети од страна на гравирање вашиот социјалната безбедност
Ние сме голем производител на накит алатки & опрема како што се полирање четка, дијамант тестер, електронски биланс итн. во Кина.
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note :
Пакетот ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.
Ние ќе се обезбеди брза реакција и повеќето одлична услуга.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
производител:
Накит алатки
Skype :
ghtool

Најдобри понуди