• Обновено
Топла продажба Carbde Ротари Датотеки 10pcs/set,GH860,накит алатки,goldsmith алатки

Топла продажба Carbde Ротари Датотеки 10pcs/set,GH860,накит алатки,goldsmith алатки

Rating 
DEN 1045.44

Залиха
Во магацинот.


накит датотека
goldsmith алатка ,накит алатка
гаранција 1 година
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours
Искрено очекуваме да било на вашето Барање
УСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ
1.Гаранција : Повеќето од нашите алатки и опрема дојде со една година гаранција.
Оваа гаранција не се случајни или индиректни трошоци. Нема други гаранција се подразбира.
Ако имате било каков проблем со објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да ја поправите проблем за сигурни. Вашето мислење е многу важна за нашата продавница. Ви посакувам шопинг задоволство!
2.Цел : Ние сме посебни производство на накит, алати , било со други, интерес контактирајте со нас разговара детали.
ТЕЛ/whatsapp : 0086 18950366747 e-mail : jewelrytool* yahoo.com
3.Плаќање : , Moneygram, Western union, Кредитна картичка обработени од страна на Зачувам, Банкарски трансфер, и др.
4.Испорака : Од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс Од воздух, од Страна на морето. Времето за испорака зависи од вашата цел.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Состојба:
Бренд Нови
Wechat:
0086 18950366747

Најдобри понуди