• Обновено
вратата се тресат handshandle за Toyota Camry 2.4 ACV30 02-05 Сива посебна врата се справи со Темно сива боја 4 ПАРЧИЊА четири врата

вратата се тресат handshandle за Toyota Camry 2.4 ACV30 02-05 Сива посебна врата се справи со Темно сива боја 4 ПАРЧИЊА четири врата

Rating 
DEN 1200.00

Залиха
Во магацинот.


кога купувате ,ве молиме имајте во предвид каков вид на автомобил и годината
Сет 4 PCS,се користи во целиот автомобил со 4 врати
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Основни карактеристики

Бренд Име:
gouhuo
Автомобил модел:
за Camry 2.4 ACV30
Модел Година:
2002-2005
Тип На Објект:
Рачки На Вратите

Најдобри понуди