• Обновено
7PCS Оригиналното Лого на Силиконски Црева За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 Сина

7PCS Оригиналното Лого на Силиконски Црева За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 Сина

Rating 
DEN 3579.00
DEN 3767.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


3 Ply Силикони Coolant Грејач Радијатор Цевка Цревото за Полнење За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 7 PCS Црна
Боја на располагање : Црвена, сина, жолта, црна, бела, виолетова, зелена, розова. Не minimun количество барање.
Со оригиналното лого Направен од 100% Силикони Автомобил апликација : Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 Работна температура : -50 ~ 220 centigrade Работен Притисок : 0.3 да 0.9 Mpa Пука Притисок : 2 Mpa Полиестер, засилено : 2-8 ply достапни, 3 ply стандардна Големина толеранција : ±0.5 mm
7pcs × Силикони Coolant Грејач Радијатор Цевки, Црева за Saab 9-3 2.0 T 1998~2002

Основни карактеристики

Име На Модел:
JX0034
Година:
2014
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
100% Силикон
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
8 бои на располагање, ОЕМ Прифатливо
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
MOFE
Тип На Објект:
Систем За Ладење
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Saab
Точка име :
силиконски радијатор цревото за полнење
Име На Модел:
Saab 9-3 2.0 T 1998~2002
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Функција:
внесувањето воздух
Првиот Клучен Збор :
радијатор цревото за полнење

Најдобри понуди