• Обновено
бесплатен превозот ,евтини вистински допирање силиконски гради природни убави градите форма 1200g E купот на трансвестит крст-облекување

бесплатен превозот ,евтини вистински допирање силиконски гради природни убави градите форма 1200g E купот на трансвестит крст-облекување

Rating 
DEN 4319.04

Залиха
Во магацинот.

бесплатен превозот ,евтини вистински допирање силиконски гради природни убави градите форма 1200g E купот на трансвестит крст-облекување
се продава за само еден пар крстот облекување ГРАДНИК ПОДДРШКА обликот на градите , многу секси за да се носат со секси брадавица .
целата продажба и пад на превозот се добредојдени.
тежина : 1200 г по пар,size 8
натпреварот градник : 85/38 D;90/40 B;90/40 C
мерење : D : D*H : 16.2*12.0*6.7 cm
имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см
забелешка 2 : 1 lbs =453.6 g
производот
градник за поддршка форма силикони на градите форма
бренд
совршен(може да дизајн свој лого)
материјал
100% медицински силикони
тежина
300g ~2000g по пар големина на располагање или ОЕМ, различни големина различни цена
чаша големина
полна чаша големина ОЕМ ODM се достапни
дизајн
дизајни според клиенти потреби
функција
вистинска мека и удобна со природно чувство и изглед
стил
невидливи за обновливи и популарни
возрасна група
погоден за оние кои се трансвестит ,crossdresser или треба голем големината на градите клиент
пакет
1.1 парче во polythelene торба, а потоа го стави во белата кутија,(26*20*7cm);12 парчиња во голема картонска кутија.(55*42*27cm) 2.зависи од клиентите requirment.
MOQ
1 пар,исто така, повеќе од 2 пара ќе добие трговија на големо цена
ракување со времето
1.1~3 дневна за во парк објект.3~5 дена за надвор акции еден
време на испорака
зависи од далечна и превозот на кој начин ќе го изберете, ние никогаш не ветуваме на превозот време , за сопствени дела во разни начин во различни земји. детали во услови на превозот .
ОЕМ
OEM услуга и купувачот етикета се добредојдени,ме остави порака за посебни потреби
многу удобност и лесно да се носат. мала брадавица на располагање, потекло дами се!!!! сите градите форма ќе се направени со медицински силикони . мека и реални допирање и чувство . други бои, како беж ,розова, бела се достапни . ОЕМ се добредојдени.
wellcome на нашите супермаркет. тука е вашиот најдобар избор за шопинг silione градите форми.
бесплатен превозот !!!! преку кина пост воздух mail.
конкавна botton, удобно костум на вашиот биста. поголем големина и со иста тежина како и друг вид на градите !! совршено ги покрие градите , без проблеми и лесна.
текстура брадавица , реални допирање и чувство
како да го користите :
само што го носат, како и обично градник :
ракот на бои ќе биде : беж ,голи ,црна, розова ,бела се сите достапни
пакетот ќе биде како на сликата покаже :
ние сме специјализирани во оваа област за речиси 10 години , сите градите форма ќе имаат CE ,SGS за сертификација на квалитет . не само удобно и реални да се носат, но кожа-пријателски , БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ . така ќе можете да уживате и убавина и здравје во исто време тука.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
5 парови во парк
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
1200 g per pair
Број На Модел На:
BJV
Тежина:
1200 г
мерење:
16.2*12.0*6.7 cm
Потекло:
Кина
квалитетот одделение:
CE SGS
одговараат за:
crossdresser, mastectomy жени
Стил:
Класични
Функција:
секси и реална
живот време:
6~10 години
главниот пазар :
САД , ВЕЛИКА БРИТАНИЈА , RASSIA
жешка:
Yes

Најдобри понуди