• Обновено
7PCS Прилагодено / Оригиналното Лого Грејач Радијатор Силикони Coolant Цревото за Полнење За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 8 Бои

7PCS Прилагодено / Оригиналното Лого Грејач Радијатор Силикони Coolant Цревото за Полнење За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 8 Бои

Rating 
DEN 3579.00
DEN 3767.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


3 Ply Силикони Coolant Грејач Радијатор Цевка Цревото за Полнење За Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 7 PCS Црна
Боја на располагање : Црвена, сина, жолта, црна, бела, виолетова, зелена, розова. Не minimun количество барање.
Со оригиналното лого Направен од 100% Силикони Автомобил апликација : Saab 9-3 2.0 T 1998~2002 Работна температура : -50 ~ 220 centigrade Работен Притисок : 0.3 да 0.9 Mpa Пука Притисок : 2 Mpa Полиестер, засилено : 2-8 ply достапни, 3 ply стандардна Големина толеранција : ±0.5 mm Ние можеме да произведуваат високи перформанси турбо и coolant црево црево колекции за Ауди, БМВ, Нисан, Mazda, Субару, Тојота, Хонда, МИТ, "ФОЛКСВАГЕН", итн. Многу од радијатор црево колекции, турбо колекции и интеркулер колекции може да се достапни за вас. Ако не го најдете она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас и Место прилагодено цел. НИЕ можеме да произведуваат според вашите примероци или цртежи. Ако е потребно, вашето ЛОГО можат да се отпечатат на црева премногу. Oem цел е прифатливо, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага со нас за повеќе информации!!
7 × Силикони Coolant Грејач Радијатор Цевки, Црева за Saab 9-3 2.0 T 1998~2002

Основни карактеристики

Година:
2013
Име На Модел:
JX0034
Објектот Ширина:
0cm
Специјални Функции:
8 бои на располагање, ОЕМ Прифатливо
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
MOFE
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Боја на располагање:
Сино / црвена / зелена / жолта / виолетова / црна / портокал/ розова
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Saab

Најдобри понуди