• Обновено
2014 година Нови Обучувачи Продажба на Убави Додатоци за Коса Клипови трговија на Големо 100pcs/многу JD6094 Црна Квадратен Облик Кристал Шноли

2014 година Нови Обучувачи Продажба на Убави Додатоци за Коса Клипови трговија на Големо 100pcs/многу JD6094 Црна Квадратен Облик Кристал Шноли

Rating 
DEN 333.00
DEN 427.20
-22 %

Залиха
Во магацинот.


2014 година Нови Обучувачи Продажба на Убави Додатоци за Коса Клипови трговија на Големо 100pcs/многу JD6094 Црна Квадратен Облик Кристал Шноли
Пломба : Плоштадот кристално
Боја : Црна
Големина : 6cm
2014 година Нови Косата Додаток на Големо JD6114 У Облик на Косата Стеги Бисер Цвет Кристал Коса Стапови Шноли 24pcs/многу US$ 14.90 /многу
24 парчиња / многу
Нови Пристигнување Мода Накит Додатоци JD6197 Џокер Бисер Круна Bowknot Ѕвезда Шноли Девојка Barrettes 15pcs/многу Големо US$ 10.95 /многу
15 парчиња / многу
Нова 2014 ПРОДАЖБА!!!Модни Додатоци за промет на Големо JD6110 Кратка Перика Косата Headband Плетенка на Косата Јаже Девојка Накит 24pcs/многу US$ 14.25 /многу
24 парчиња / многу
Додатоци За Коса трговија на Големо JD6060 Лента Голем Лак за Коса Додаток Headband Девојка Убава Коса, Накит 12pcs/многу US$ 9.95 /многу
12 парчиња / многу
Корејски Коса Мода Накит JD6152 Додатоци Слатка Кристал Срце И Ѕвезда на Косата Бенд Трендовски Жените Опаѓањето на circlet 15pcs/многу US$ 10.95 /многу
15 парчиња / многу
Слатка Бонбони Шарени Коса Клипови 10 Colors JD6203 Чистење Смола ББ Клип Патка Јазик Hairpin Косата додаток 50pcs/многу Големо US$ 19.85 /многу
50 парчиња / многу
ТОП Продажба корејски Мода Hairwear трговија на Големо JD6058 Перика Плетенка Hairbands Трендовски Жените Главата Додатоци 3 Бои 24pcs/многу US$ 15.35 /многу
24 парчиња / многу
Прибор трговија на Големо 50pcs/многу JD6045 Деца Прекрасна Слатка Бонбони Боја Hairbands Виножито Главата Обрачот 10 бои US$ 14.55 /многу
50 парчиња / многу
Прекрасна корејски Накит трговија на Големо JD1128 Гроздобер Бонбони Боја Види Шема Прст Прстен Девојка Најдобри Gift15pcs/многу US$ 10.50 /многу
15 парчиња / многу
Топ Одделение JD1005 Мода целосна кристал легура Сина плоштадот Камен Прстени Убава Прст Прстен Свадба Накит 12pcs/многу US$ 15.35 /многу
12 парчиња / многу
Топ Прстен За Љубителите JD1100 Мода љубовно Писмо Крило Срцето Шема Прстени Антички Прстени 20pcs/многу Големо Накит US$ 13.20 /многу
20 парчиња / многу
2014 Најдобри Продажба Накит Додатоци JD1254 Пиратите од Карибите Октопод Шема Прст Прстен Мажите Прстени 15pcs/многу US$ 10.35 /многу
15 парчиња / многу
Трендовски Стил Прстен трговија на Големо JD1053 Гроздобер Bowknot Прст Прстен Девојка Прилагодливи Отворање Circlet 15pcs/многу US$ 6.66 /многу
15 парчиња / многу
2014 година Нови Пристигнување Првенство Прстен JD1014 Луксузни Сјајна Зелена Гем Гроздобер Накит Прстен За Жена 12pcs/многу US$ 8.40 /многу
12 парчиња / многу
Нов Стил Врвот Продажба Гроздобер Панк Ангел Крило Circlets JD1080 Мода Прст Додатоци Накит 15pcs/многу US$ 6.65 /многу
15 парчиња / многу
Нови Arrvial Мода Накит JD1224 Кристал Секси Црвени Усни Устата Шема Прстен со Отворен Прст Прстен За Femal Grils 12pcs/многу US$ 7.90 /многу
12 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо 12pcs/многу Мешавина Боја Злото очи Хривнија Мода 10мм Мушка Нараквици Рака Тема хривнија Алка EB321 US$ 15.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Тип:
Шноли
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
JD6094
Метали Тип:
Легура
боја:
Црна
inlaying материјал:
Плоштад кристално
Големина:
6cm

Најдобри понуди