• Обновено
Топката Заклучување Брз Прекинува Течни & Гас поставите Homebrew Пиво Сода Kegging со 1/4Barb

Топката Заклучување Брз Прекинува Течни & Гас поставите Homebrew Пиво Сода Kegging со 1/4Barb

Rating 
DEN 461.00
DEN 614.40
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Топката Заклучување Брз Прекинува Течни & Гас поставите Homebrew Пиво Сода Kegging со 1/4"Barb
Опис : Овој Брз Исклучите Спојка е на Топката Заклучување дизајн кој работи со Cornlelius пепси kegs
Топката-Заклучување Брзо се Поврзете Гас со 1/4 MFL Теми. Се поврзува на вашиот барут на вашиот CO2 снабдување. Препорачуваме 5/16" barb x 1/4" FFL вртливата орев поставени за да се поврзете со гас црево.
Пакет се Вклучени : 1 пар топката кодот

Основни карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Бренд Име:
ELECQUEEN
Број На Модел На:
топката кодот
Количина:
1
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
пластични+метал
Бар Додатоци Тип:
топката кодот
статус:
во парк
Место на Потекло:
Кина(Копно)
квалитет:
НАЈДОБРИ
LEADTIME:
3 работни дена
Тип:
топката кодот
боја:
Бела
Боја 1:
Црна
Одговара:
Пиво Сода Kegging
За:
Homebrew Пиво Сода Kegging
Име:
топката поставите заклучување

Најдобри понуди